معرفی و لینک دانلود »فیلم خدایی که در کار نبود›

فیلم خدایی که در کار نبود› فیلم مستند مستقلی از برایان فلمینگ است. این مستند که در سال ۲۰۰۵ به روی پرده رفت، به بررسی مدارک تاریخی وجود عیسی می‌پردازد. با توجه به مدارک موجود نتیجه‌گیری می‌کند که عیسی مسیح یک شخصیت افسانه‌ای است و نه یک شخصیت واقعی تاریخی. بیشتر فیلم به ارائه شواهدی برای نظریه افسانه‌بودن عیسی اختصاص دارد. بخش‌های باقی‌ماندهٔ فیلم به نقد مسیحیت می‌پردازد.این فیلم ثابت میکند که بنیانگذاران اولیه مسیحیت از ایده انسان بودن مسیح بیخیر بودند و آن را عنوان نکردند.
عیسایی که در انجیل و سایر کتابهای دینی توصیف شده شباهت بسیار زیادی با شخصیت های افسانه ای بسیار قدیم تر در اسطوره های باستانی دارد.
مسیحیان امروز به شدت نسبت به ریشه های دین خود ناآگاهند.
امروزه بنیادگرایی مسیحی بسیار پرقدرت است و درصد نگران کننده ای از آمریکایی ها به بازگشت عیسی به زمین در طول حیات خود باور دارند.دانلود از تورنت :

http://www.torrenthound.com/hash/2f57663f6724252e4d0947997ef45cb95a53f331/torrent-info/The-God-Who-Wasn-t-There-avi

دانلود زیرنویس :

http://subscene.com/The-God-Who-Wasnt-There/subtitles-70697.aspx

و
http://www.youtube.com/watch?v=lE4qzFDCyCE

 

About ashkan.gh

{UPDATED} I'm a MA graduate student from University of Westminster from Iran. here i will post all that goes through my mind, my thoughts, interesting articles and videos and other fun stuff. All the posts here are what i liked personally or find in other sources. Do not let yourself be deceived: great intellects are skeptical. Friedrich Nietzche
This entry was posted in Videos. Bookmark the permalink.